directx.pl

Innowacyjne mody do minecrafta – jeśli lubisz budować, musisz je mieć.

Świetne mody do budowania w Minecraft

Minecraft to kultowa gra, którą zna po prostu każdy. Ci, którzy w nią wciąż grają, mogą nie wierzyć, że coś jest jeszcze w stanie ich zaskoczyć. A jednak – jest tego całkiem sporo. Strona grywalnia.pl proponuje nowe, ciekawe mody do budowania. Dzięki nim jest ono nie tylko prostsze, ale i dużo wydajniejsze. Dają dużo więcej możliwości, co przyda się tym, którym nie wystarczają już podstawowe funkcje w grze. Grywalnia.pl proponuje 5 darmowych modów, które nieco odmienią oblicze tej gry.

Nowe bloki dzięki blockus – grywalnia.pl

Minecraft proponuje wiele różnych wariacji tzw. „klocków”, lecz prawda jest taka, że może ich być jeszcze więcej. Dzięki temu modowi, możemy zbudować zupełnie inne, urozmaicone na przykład o elementy dekoracyjne. Znajdą się tam także nowe minerały, skrzynki na jedzenie i wiele więcej. Podobno jak raz spróbuje się gry z tym modem, ciężko wrócić do podstawowej wersji.

MrCrayFish’s Furniture – czyli nowe meble dostępne od ręki

Budynki zbudowane? Trzeba by je czymś zapełnić. Jeśli gracie w grę już długo, dostępne dotychczas meble mogły się już po prostu znudzić. Nic dziwnego. Nowa modyfikacja z meblami wprowadza ich całe mnóstwo. Co ważne, twórcy postarali się o każdy detal, tworząc nowe elementy. Wszystkie idealnie wpasowują się w całą grafikę gry, dzięki czemu wyglądają jak jej prawdziwe elementy. Satysfakcja z urządzania wnętrz jest jeszcze większa.

Własna mapa możliwa dzięki WorldPainter

To proste narzędzie potrafi całkowicie odmienić tę grę. Zupełnie zmienia oblicze projektowania świata. Działa podobnie jak paint, tworzymy w programie własne mapy, które wyglądają znakomicie. Wszystkie możemy przekonwertować do gry i cieszyć się zupełnie nowym światem.

Wszystkie modyfikacje są zupełnie darmowe, a linki do ich pobrania znajdziemy na stronie internetowej grywalnia.pl. To adres internetowy, który powinien znać każdy. Regularne nowości i ciekawostki ze świata gier, które ułatwiają życie w wirtualnej rzeczywistości.

Postawienie budowli w sekundę jest możliwe

Modyfikacja InstantBuildings pozwala na błyskawiczne tworzenie budynków oraz konstrukcji. Dzięki niej można zbudować między innymi most, koszary, bramę, drzewo, czy łódź. Jeśli komuś znudziło się już stawianie ich ciągle od nowa, to narzędzie na pewno się przyda.

Buildcraft pomoże w transporcie

Ostatnią modyfikacją jest właśnie buildcraft. Modyfikacja dodaje sieć rurociągów, które mają unikalne funkcje. Dzięki nim można transportować rzeczy i energię z jednego miejsca na drugie. Nie ma potrzeby wracania co chwilę po kolejne skrzynie

Kody do gier

 • The DoorsThe Doors
  The Doors Submitted by: RM Room 0 (J) ———- *Click the dresser to walk forward *Open the bottom …
 • The Sims 2 – FreeTimeThe Sims 2 – FreeTime
  The Sims 2 – FreeTime Cheat Codes: ———— Submitted by: RM Press {Ctrl} + {Shift} + C during …
 • 3D Space Cadet Pinball3D Space Cadet Pinball
  3D Space Cadet Pinball Unlimited balls: —————- Type bmax at the full screen when the game firsts starts …
 • Mitsurugi Kamui HikaeMitsurugi Kamui Hikae
  Cheat Codes: ———— New Game+: ———- To unlock New Game + mode, complete the game and sav After, …
 • Avadon – The Black FortressAvadon – The Black Fortress
  Cheat Codes: ———— In game, press [Shift] + D and you’ll get a prompt asking „What do you …