directx.pl

Jak wybrać szybki hosting serwerów do gier multiplayer?

W większości gier multiplayer najważniejsza jest dynamika i dobra komunikacja z zespołem. Może się to jednak okazać nieosiągalne, bez odpowiedniego połączenia użytkowników z serwerem. Aby zapewnić sobie jak najlepsze wyniki, a przede wszystkim radość z rozgrywki, warto wiedzieć, jak wybrać szybki hosting serwerów do gier multiplayer, dzięki któremu każda sesja będzie przynosiła satysfakcję.

Wybierz szybki hosting serwerów SSD NVMe

Jeśli zależy Ci na szybkim hostingu do gier multiplayer, warto skupić się na tych dostawcach, którzy oferują rozwiązania bazujące na dyskach SSD NVMe. Może się to okazać kluczowe, ponieważ to właśnie szybkie pobieranie bieżących danych z serwera wpływa na płynność rozgrywki. Oferty takie jak szybki hosting (seohost.pl), które wykorzystują dyski flashowe najnowszej generacji, dają możliwość uzyskania błyskawicznego dostępu do danych, co przekłada się na większą dynamikę gry i mniejsze opóźnienia. Dyski SSD NVMe powinny sprawdzić się bardzo dobrze, ponieważ pozwalają na znacznie szybszy odczyt informacji, niż starsze rozwiązania HDD. W praktyce może to pozwalać, na przykład na szybsze ładowanie się nowych lokacji lub dynamiczne dołączanie nowych graczy do sesji.

Sprawdź wymagania gry multiplayer

Warto pamiętać, że wybierając szybki hosting serwerów do gier multiplayer, warto upewnić się, jakie są wymagania danej gry. W zależności bowiem od tytułu niektóre gry multiplayer mogą potrzebować, na przykład szczególnie dużej ilości miejsca z powodu wysokiej jakości grafiki. W niektórych przypadkach konieczna może się natomiast okazać dynamika przy pracy w przeglądarce. Hosting NVMe może przydać się do szybkiego ładowania stron, przy sieciowych grach przeglądarkowych, na przykład Margonem. Nie warto pomijać tego elementu, ponieważ korzystanie z nieodpowiedniego rozwiązania informatycznego może prowadzić do problemów podczas gry, a przede wszystkim zmniejszeniu satysfakcji z uczestników, szczególnie przy różnych systemach.

Dostosuj szybki hosting do ilości graczy

Nie można zapominać, że głównym zadaniem, jakie ma szybki hosting gier multiplayer, jest umożliwienie zabawy większej grupie ludzi w tym samym czasie. Ilość osób na serwerze może być jednak ograniczona, ponieważ większość podejmowanych przez użytkowników czynności, powoduje pobranie lub przesyłanie danych między serwerem a urządzeniem gracza. Wybierając więc szybki hosting serwerów gier multiplayer, dobrze jest upewnić się, ile średnio osób będzie grało w tym samym czasie i na podstawie tego dobrać ofertę. Większa przepustowość, którą oferują między innymi hostingi gier z dyskami NVMe może pozwolić na to, aby serwer obsługiwał więcej użytkowników w tym samym momencie.

Sprawdź gdzie mieszkają gracze

Szybki hosting plików zależny jest między innymi od umiejscowienia serwera. Przesył danych przez internet jest oczywiście błyskawiczny, ale przekazywanie informacji między urządzeniami bardzo od siebie oddalonymi może powodować minimalne spadki prędkości. Właśnie dlatego dość popularnym rozwiązaniem, jest granie na serwerach krajowych, które nie tylko skupiają osoby mówiące tym samym językiem, ale również często bazują na serwerach lokalnych lub krajowych, do których dostęp jest nieco szybszy.

Jeśli zastanawiasz się więc, jak wybrać szybki hosting serwerów do gier multiplayer, dobrze jest kierować się kilkoma podstawowymi zasadami. Przede wszystkim warto wybrać hosting, w którego serwerach zastosowano najszybsze dyski, na przykład NVMe. Warto również sprawdzić dokładne wymagania gry oraz dostosować wybrane rozwiązanie do ilości aktywnych uczestników. Dobrym pomysłem może okazać się również wybranie tego dostawcy hostingu serwerów gier multiplayer, który posiada serwery relatywnie blisko, na przykład w naszym kraju.

Kody do gier

 • Sonic 3D BlastSonic 3D Blast
  Sonic 3D Blast Cheat Codes: ———— E-mail: Submitted by: scott mcardle Press enter during play so you get …
 • Teddy Tavern – A Culinary AdventureTeddy Tavern – A Culinary Adventure
  Teddy Tavern – A Culinary Adventure Submitted by: RM How to overfeed a customer: ————————— This trick works …
 • High TideHigh Tide
  High Tide Hints: —— Submitted by: David K. What Color is Your Outfit?: ————————— Don’t forget to color …
 • NBA 2K13NBA 2K13
  Cheat Codes: ———— At the main menu, select the „Features” option, choose the „Codes” selection, then enter one …
 • Final Fantasy 3Final Fantasy 3
  Cheat Codes: ———– – Secret dungeon: ————— Send seven mails to another player through Mog Ne Then send …