directx.pl

Paysafecard – wygoda i bezpieczeństwo

Paysafecard to jedna z form kart przedpłacowych, wykorzystywanych przede wszystkim przy płatnościach online. Co ważne, paysafecard uważana jest za jedną z bezpieczniejszych form płatności, ponieważ korzystanie z niej nie wymaga podawania swoich danych osobowych ani też danych do bankowego konta. Tego typu karta jest coraz powszechniej dostępna zarówno w większości państw Europejskich, jak i na całym świecie (poza znaczną częścią Azji oraz Afryką). Karty paysafecard wykorzystywane są przede wszystkim przy dokonywaniu płatności online (chodzi tu przede wszystkim o gry online czy zakupy w sklepach internetowych).

Paysafecard to karta, która z roku na rok staje się coraz bardziej dostępna (przede wszystkim dlatego, że pojawia się coraz więcej osób mocno zainteresowanych korzystaniem z niej). Dziś karty paysafecard bez większych problemów można dostać w zdecydowanej większości sklepów z elektroniką, stacjach benzynowych, kioskach czy supermarketach. Największe szanse na zakup paysafecard klienci mają w sieciach Euronet, Pepco, Auchan, Kolporter, Lewiatan, Ruch, PSS Społem, ABC i wielu innych.

Na internetowej stronie www.paysafecard.com znajduje się specjalna wyszukiwarka, dzięki której szybko i skutecznie będzie można znaleźć najbliższy punkt, w którym sprzedawane są karty przedpłacowe paysafecard. Ponadto na tej samej stronie znajduje się także wyszukiwarka pozwalająca na sprawdzeniu stanu konta, pozostałego do wykorzystania z danej karty. W tym celu, aby poznać ilość wolnych środków, należy wpisać w odpowiednie miejsce kod PIN zawierający 16 cyfr. Karty typu paysafecard dostępne są w sprzedaży w wartościach:
-20 zł,
-30 zł,
-50 zł,
-100 zł,
-300 zł.

Karty Paysafecard szczególnie lubiane są przez młode osoby, które nie posiadają bądź też nie chcą posiadać własnego konta bankowego. Jest to dla nich rozwiązanie niezwykle wygodne, bowiem wystarczy, że posiadają odpowiednią sumę pieniędzy, za którą mogą zakupić kartę paysafecard, aby za jej pośrednictwem płacić online, czy to za gry czy zakupy dokonywane w dowolnym internetowym sklepie, który takie płatności akceptuje. Ponadto system płatności za pośrednictwem paysafecard będzie rozwiązaniem idealnym dla wszystkich tych osób, które z bardzo różnych powodów przy zakupach online nie chcą udostępniać swoich jakichkolwiek danych osobowych. Tu warto dodać, że transakcje wykorzystujące karty paysafecard są całkowicie anonimowe, a co za tym idzie ich wykorzystywanie daje użytkownikom bardzo duże bezpieczeństwo dokonywania wszelkiego rodzaju transakcji online. Dzięki dość powszechnej dostępności z zakupem i korzystaniem z karty paysafecard nikt nie powinien mieć większych problemów.

Kody do gier

 • ToeJam and Earl in Panic on FunkotronToeJam and Earl in Panic on Funkotron
  Cheat Codes: ———— Passwords – High Funk Passwords: ——————————– Enter these passwords at the password screen to go …
 • Pong KombatPong Kombat
  Pong Kombat Pong Jam: ——— Start the game with the JAM (case-sensitive) command line parameter. Cheat mode: ———– …
 • Duel – The Mage WarsDuel – The Mage Wars
  Duel – The Mage Wars Easy POP capture: —————– If you are playing a quick battle, choose a …
 • Shadow KnightsShadow Knights
  Shadow Knights HexCheat: ——— Unlimited energy, aid and fire SHADOW.EXE 00003752: FF 90 00003753: 0E 90 00003754: 4A …
 • Dead Rising 2Dead Rising 2
  Dead Rising 2 Cheat Codes: ———— Submitted by: David K. Free Money Boost at Game Start: ——————————- Start …